Bu yazımızda sizlere Silva Temmuz Hoşgeldin Hediyesi içerisinde hangi silva ürünlerinin olduğu ve hangi şartlarda verildiği hakkında bilgi vereceğiz.

Hoşgeldin hediye paketi Silva Network e yeni üye olmuş ya da daha önce hiç sipariş geçmemiş üyeler için verilen bir hediye paketidir. Bu hediye paketine sahip olabilmek için tek seferde 100 SP (Silva puanı) değerinde sipariş geçilmesi gerekmektedir. 100 SP ortalama olarak 250 TL değerindedir. Evinizin ihtiyacı olan silva ürünleri ni satın alırken siz de Temmuz Hoşgeldin hediye paketi ile daha çok kazanç elde edebilirsiniz.

Şimdi gelelim Silva Temmuz ayı hoş geldin hediye paketi içerisinde bulunan ürünlere;.

Temmuz ayı Hoşgeldin hediye paketi içerisinde bulunan Silva ürünlerinin ilki Purimax Elde Yıkama Bulaşık Deterjanıdır. Purimax Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı doğal kaynaklı hammaddeler sayesinde güçlü ve etkileyici bir temizleyicidir. Bütün mutfak gereçlerinde, oyuncak ve biberon temizliğinde güvenle kullanabileceğiniz Purimax Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı suda çok kolay bir şekilde parçalanır, çevreye ve insan sağlığına zarar vermez. Helal sertifikalı Purimax Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı konsantre bir üründür. 1 litre Purimax Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı su ile karıştırıldığında 5 litre bulaşık deterjanı elde edersiniz.

SİLVA YA ÜCRETSİZ ÜYE OLARAK SİLVA ÜRÜNLERİNİ %25 İNDİRİMLİ ALABİLİRSİNİZ

Bir diğer Temmuz Hoşgeldin hediyesi Silva Nano süper silgi. Duvar ve zeminlerde oluşan leke, resim veya çizikleri, inox, gümüş veya çelik yüzeylerdeki lekeleri, aynı zamanda ankastre fırın ocak içindeki yağlanmış metaller, sandalye, masa, fayans ve derzlerde kısacası her yerde kullanabileceğiniz bu süper silgi nano teknolojisi ile üretilmektedir. İşlerinizde çok büyük kolaylık sağlayacak Silva Nano süper silgi küçük ve büyük gözeneklerden oluşmaktadır. Özel yapısı sayesinde en zor kirler de dahi yüksek performans göstermektedir.

Silva Temmuz Hoşgeldin hediye paketi içerisinde bulunan sonuncu ürünümüz Silva Premium Bulaşık süngeri dir Silva Premium Bulaşık süngeri yağ, leke ve kirleri kolayca temizler. Özel mikrofiber lifleri sayesinde mutfak temizliğinde ve bulaşık yıkamada yüzeyleri çizmeden etkili bir temizlik sağlar. Silva Premium Bulaşık süngeri kullanımı ergonomik ve rahattır. Kendi özgül ağırlığından 20 kat daha fazla su emiş gücüne sahip olan Silva Premium bulaşık süngeri zararlı kimyasal deterjan ile kullanılmadığı takdirde çok daha uzun ömürlüdür. Purimax elde yıkama bulaşık deterjanı mız ile birlikte kullanmanızı tavsiye ederiz.

Silva Ücretsiz Üyelik Formu  Silva Network Marketing
  Kampanyaları

  Silva Kampanya ları hakkında bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayınız.

  Silva Network Marketing
  Fırsatlar

  Bu yazımızda Silva Fırsatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

  ABONE OL

  Bize Ulaşın

  Silva Üyelik