Network Marketing Nedir? Nasıl Yapılır?

Network Marketing Nedir Nasıl Yapılır

Dilimizde “ağ pazarlama” anlamına gelen Network Marketing, son dönemlerde değişen tüketici alışkanlıkları ile beraber adından çok söz ettirmeye başlamıştır. Bir mal veya hizmetin üretici firma ile tüketici arasında sadece satış temsilcisi aracılığıyla satılması network marketing sisteminin temelini oluşturur. Bu özelliği ile doğrudan satışın en çağdaş versiyonudur.

Network Marketing ile Nasıl Kazanılır?

Her firmada farklılıklar göstermekle birlikte network market ing sisteminde kazanç sağlamanın iki ana yolu vardır.

Network marketing de ilk olarak ürün veya hizmeti uygun fiyata alıp bu ürünleri kullanmak. Sonrasında ise çevrenizde bulunan insanlara tavsiye yöntemi ile satış yaparak kar elde edebilirsiniz. İkinci ana kazanç yöntemi ise yine çevrenizden yapacağınız alt üyelerin yapmış olduğu satışlardan komisyon almak. Çok katlı pazarlama (MLM) yöntemi olarak da adlandırılan bu yöntem ile kişi kendi ekibine kayıt etmiş üyeleri yetiştirip onların da ekip kurarak bu işi büyütmelerini sağlar. Kişinin performansı kadar kazanç elde edebileceği bu sistem ile kişi ne kadar çok çalışır ise o kadar çok kazanır.

Bu sistem sayesinde kişi sermayesiz bir şekilde kendine iş kurabilir, ekibini yetiştirerek ve geliştirerek ciddi gelirler elde edebilir.

Bu sistem ile ürün veya hizmet; üreticiden direkt tüketiciye herhangi bir aracı kişiler olmadan çok daha uygun fiyatlı ulaştığı için herkes tarafından sevilen bir sistemdir.

SİLVA YA ÜCRETSİZ ÜYE OLARAK EK GELİR ELDE EDEBİLİRSİNİZ

Silva Network Marketing Ücretsiz Üyelik Formu    ABONE OL

    Bize Ulaşın

    Yorum bırakın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Silva Üyelik