Ocak Ayı Silva Hoşgeldin Paketi

Bu yazımızda Ocak ayı Silva Hoşgeldin Paketi içerisinde bulunan Silva ürünleri ni inceleyeceğiz.

Silva Hoşgeldin Paketi (Ocak)

Ocak ayı Silva Hoşgeldin Paketi  içerisinde 1 adet Purimax Yağ Çözücü 750 ml, 1 adet Silva Mikrofiber İnatçı Zor Kir Bezi ve 1 adet Silva Nano Silgi mevcuttur. 88 TL değerindeki Silva Hoşgeldin Paketi ni Ocak ayında Silva Ailesi ne katılan veya daha önce üyeliğini gerçekleştirmiş fakat henüz sipariş geçmemiş üyeler tek seferde 100 S.P lik sipariş veren herkese ücretsiz olarak verilmektedir. 

Şimdi gelin Silva Hoşgeldin Paketi içerisinde bulunan ürünlere göz atalım. 

Silva Mikrofiber İnatçı Zor Kir Bezi

Mikrofiber inatçı Zor Kir Bezi

Silva Mikrofiber İnatçı Zor Kir Bezi hassas yüzeyleri çizmeden temizler. Mutfak tezgahı, ankastre, fırın larınızda bulunan kurumuş yağ ve yemek rtıklarını temizler. Aynı zamanda lavabo, duşa kabin gibi yerlerde kullanabilirsiniz. Purimax yağ çözücü ile kullanılması tavsiye edilir.

Silva Mikrofiber İnatçı Zor Kir Bezi ni ilk kullanımdan önce renklerine göre ayırarak 30-40 dakika süre ile sıcak suda bekletilmelidir. Mikrofiber bez in ömrünü uzatmak için bu uygulamayı kullanım sıklığına göre ortalama 3 ayda bir yapılması gerekmektedir. 

Ayrıca mikrofiber bez lerin içinde kimyasal bir ürün kullanılmadığından dolayı kesinlikle piyasa da satılan petrol türevi deterjanlar ile kullanılmamalıdır. Çok ince liflerden dokunduğundan kimyasalın içinde bulunan yapışkan maddeler filament ipliklere zarar vermektedir. Ayrıca gözenekleri tıkayarak mikrofiber bez işlevini yitirmektedir. Mikrofiber bezler hijyen anlamında çok etkilidir dolasıyla herhangi bir deterjan kullanmadan bu bezleri kullanabilirsiniz. İlla ki kullanmak istiyorum diyorsanız da Purimax doğal temizlik ürünlerini kullanmanızı tavsiye ederiz.   

Paket içeriği : 1 adet Silva Mikrofiber İnatçı Zor Kir Bezi nden oluşmaktadır.

SİLVA YA ÜCRETSİZ ÜYE OLARAK SİLVA ÜRÜNLERİNİ %25 İNDİRİMLİ ALABİLİRSİNİZ

Silva Ücretsiz Üyelik Formu  Purimax Yağ Çözücü 750 ml

  Purimax Yağ Çözücü

  Güçlü formüle sahip Purimax Yağ Çözücü yoğun kirler için üretilmiştir. Zeminlerin üzerinde bulunan yoğun yağ tabakalarının ve kirlerin temizlenmesinde kullanılır. Limon aroması ile kokulandırılmış olan Purimax Yağ Çözücü her türlü ağır yağ lekelerini ve kirleri yüzeyleri çizmeden, ovalalama gerektirmeden temizler ve kolayca durulanır. 

  Fırın, ocak, tava, tencere, ızgara, mutfak tezgahı, fayans, aspiratör ve evye gibi kirli, yağlı yüzeylerde kolayca temizlik ve parlaklık sağlar. 

  İnsan sağlığına zarar veren fosfat, enzim, parfüm ve sentetik temizleyici içermez. 

  Purimax Yağ Çözücü çok güçlü bir temizleyici olduğundan kullanılacak yüzeye püskürtülerek uygulanır ve püskürtüldükten sonra  maksimum 1 dakika beklenilmeli ve sonrasında iyice durulanmalıdır. 

  Paket İçeriği ; 1 adet Purimax Yağ Çözücü 750 ml

  Silva Nano Silgi

  Nano Silgi

  Hemen hemen her yerde kullanabileceğiniz Silva Nano Silgi küçük ve büyük gözeneklerden oluşmaktadır. Özel yapısı sayesinde oluşabilecek en zor kirlerde bile etkisini göstermektedir. 

  Silva Nano Silgi yi kullanmadan önce yüzeyi ıslak bir bez ile siliniz. Deterjan vs kullanmadan sadece su ile ıslattığınız Silva Nano Silgi yi fazla bastırmadan dairesel hareketlerle silmeye başlayınız.

  Silva Nano Silgi gerçek silgiler gibi kullandıkça aşınır ve sert yüzeylerde parçalanabilir. Kullanım sınırı olmayan Silva Nano Silgi sonsuz ömürlüdür.

  Paket İçeriği; 1 adet Silva Nano Silgi

  Silva Network Marketing
  Ocak Kampanyaları

  Ocak ayına ait Silva Kampanya ları hakkında bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayınız.

  Silva Network Marketing
  Fırsatlar

  Bu yazımızda Silva Fırsatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

  ABONE OL

  Bize Ulaşın

  Silva Üyelik