Temiz, pırıl pırıl bir zemini kim sevmez ki? Elektrikli süpürgeler ve süpürücüler, toz ve saç parçacıklarını temizlemek için yeterince iyi cihazlar olsa da, bazen lekeler ve kir izleri daha fazlasına ihtiyaç duyar. İşte, mikrofiber mop seti nin önemi burada devreye girer.

Moplar sadece ortalama kir çizgilerini temizlemekle kalmaz, aynı zamanda derzlerde ve köşelerde görülen kir tıkanıklıklarını ve çöküntüleri de giderir. Yalnızca Mikrofiber Mop İkili Set Islak ve Kuru ürünümüz sayesinde evinizin her alanında kusursuz temizlik elde edebilirsiniz.

SİLVA YA ÜCRETSİZ ÜYE OLARAK SİLVA ÜRÜNLERİNİ %25 İNDİRİMLİ ALABİLİRSİNİZ

Mikrofiber Mop Setin Avantajları

Mikrofiber Teleskopik Mop Seti, birçok avantajı beraberinde getirir. Bunlar:

Kapsamlı Bir Temizlik

Mop seti, zemin yüzeyini herhangi bir kalıntı veya kir lekesi bırakmadan çok derinlemesine temizler. Mikrofiber yüzeyi, en zor lekeleri veya kir kalıntılarını kolayca çıkarabilir. Köşelerde ve derzlerde kalan kir birikintileri bu moplarla kolayca temizleyebilirsiniz.

Zemini Korur

Mopun yumuşak yüzeyi her çalışma yüzeyine karşı naziktir, bu nedenle mop set kullanırken çizik ve aşınma olasılığı yoktur. Bununla birlikte, mop setler her türlü zemin kullanımına uygundur.

Hızlı ve Zahmetsiz Temizlik

Mop seti, ekstra çaba gerektirmeden zeminlerde ve yüzeylerde çok yumuşak bir şekilde kayar. Bu da demek oluyor ki bir silva mop seti ile temizlik işlemi zahmetsiz ve kolaydır.  Ekstra uzun ve ayarlanabilir sapı, kişinin kendisini bükmeden veya zorlamadan çoğu köşeye ve kruvaze köşeye ulaşmasını sağlar.

Minimum Su Gereksinimi

Genel olarak, mopların paspas kafasından partikülleri çıkarmak için temiz suda birkaç kez yıkanması gerekir. Ancak Silva Mikrofiber Mop Set söz konusu olduğunda, daha az su harcamış olursunuz. Çünkü az bir suyla bile mop bezinde bulunan partiküller hemen ayrılır. Bu, normal paspasların ihtiyaç duyduğu sıklıkta ek su değişimine gerek olmadığı anlamına gelir.

Silva Ücretsiz Üyelik Formu  Elektriğe Gerek Yok

  Mop seti ürünlerin çalışması için herhangi bir elektrik gerekmez. Bu yüzden elektrikten de tasarruf sağlamış olursunuz.

  Bakımı Kolay

  Mop setleri, sorunsuz bir temizlik ekipmanıdır. Musluk altında genel yıkama ve ardından mop bezini kurumaya bırakma dışında herhangi bir ek temizlik veya bakım gerektirmez.

  Silva Mikrofiber Teleskopik 3 lü Mop seti ne uygun fiyata satın almak için Silva üyelik sayfamızı ziyaret edin. 

  Silva Network Marketing
  Kampanyaları

  Silva Kampanya ları hakkında bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayınız.

  Silva Network Marketing
  Fırsatlar

  Bu yazımızda Silva Fırsatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

  ABONE OL

  Bize Ulaşın

  Silva Üyelik