Silva Hoşgeldin Paketi (Nisan)

Nisan Ayı Silva Hoşgeldin Paketi

Nisan ayında yeni üyeler için hazırlanmış olan Silva Hoşgeldin Paketi içerisinde bulunan Silva ürünleri ni bu yazımızda inceleyebilirsiniz.

Silva Hoşgeldin Paketi (Nisan)

Nisan ayında yeni üyelere özel hazırlanan Silva Hoşgeldin Paketi  içerisinde toplamda 87 TL değeri bulunan 1 adet Perfect Vücut Spreyi, 1 adet Göz Çevresi Bakım Serumu, 1 adet Nemlendiricili Kolonya İncir, 1 adet Sarı Kağıt Sabun ve 1 adet Silva Nisan-Haziran Kataloğu bulunmaktadır. Hoşgeldin Paketi ni Nisan ayında Silva Network Ailesi ne katılan veya daha önce üye olmuş fakat henüz hiç sipariş geçmemiş üyeler tek seferde 100 Silva Puan değerinde sipariş veren herkese ücretsiz olarak gönderilmektedir. 

Şimdi gelin Nisan ayı Silva Hoşgeldin Paketi içerisinde bulunan ürünlere tek tek göz atalım. 

silva nisan hoşgeldin paketi

Perfect Vücut Spreyi

Ekstra nemlendirme özelliğine sahip Perfect Vücut Spreyi hafif ve ferahlatıcı etkisiyle ve muhteşem kokusu ile  teninizde hoş bir koku bırakır. Ayrıca cildin ihtiyac duyduğu nemi de karşılamaya yardımcı olur. 

En doğru kullanım zamanı duştan sonra olmakla birlikte gün içerisinde de ihtiyaç duyduğunuzda kullanabilirsiniz. 

SİLVA YA ÜCRETSİZ ÜYE OLARAK SİLVA ÜRÜNLERİNİ %25 İNDİRİMLİ ALABİLİRSİNİZ

Göz Çevresi Bakım Serumu

Silva Göz çevresi bakım serumu düzenli kullanıldığında göz çevresini nemlendirip aydınlatarak kırışıklıkları, kaz ayağı çizgilerini ve göz altı torbalarının giderilmesine yardımcı olmaktadır. 

Nemlendiricili Kolonya İncir

Silva nemlendiricili kolonya içeriğinde bulunan 80 derece alkol ile güvenli temizlik sağlar. Silva nemlendiricili kolonya kullanımından sonra nemlendirici krem sürmenize gerek kalmaz. Klasik kolonyalara göre içerisinde bulunan aktif nemlendirici sayesinde cildinizin kuruması önlenir. 

Sarı Kağıt Sabun

Silva kağıt sabunu okulda, işyerinizde, seyehatlerinizde, evinizde, piknikte kısacası çantanızda çok kolay bir şekilde taşıyarak her ihtiyaç duyduğunuz yerde pretik bir şekilde kullanabilirsiniz. Özellikle çocuklarınız yanında taşıyarak okulda rahatlıkla kullanabilir kişisel el temizliklerini sağlayabilirler. 

Sadece size ait ve tek kullanımlık bir ürün olduğu için hijyenik bir el temizliği yapmış olursunuz. 

Silva kağıt sabun ellerinize yumuşaklık, hijyen ve hoş koku vermektedir. Silva kağıt sabunu kapalı ve kuru bir yerde muhafaza edilmelidir ve sıcak ve nemden uzak tutulmalıdır. 

Paket içerisinde 20 adet bulunmaktadır. 

Silva Ücretsiz Üyelik Formu  Silva Network Marketing
  Kampanyaları

  Silva Kampanya ları hakkında bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayınız.

  Silva Network Marketing
  Fırsatlar

  Bu yazımızda Silva Fırsatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

  ABONE OL

  Bize Ulaşın

  Yorum bırakın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Silva Üyelik