Aralık Ayı Silva Hoşgeldin Paketi

Bu yazımızda Aralık ayı Silva Hoşgeldin Paketi içerisinde bulunan Silva ürünleri ni inceleyeceğiz.

Silva Hoşgeldin Paketi (Aralık)

Aralık ayında açıklanan Silva kampanya sından ilki Silva Hoşgeldin Paketi dir. Bu paket içerisinde 1 adet Silva El Mopu, 1 adet Purimax Genel Yüzey Temizleyici ve 1 adet Silva Katalog mevcuttur. 84 TL değerindeki Silva Hoşgeldin Paketi ni Aralık ayında Silva Ailesi ne katılan veya daha önce üyeliğini gerçekleştirmiş fakat henüz sipariş geçmemiş üyeler tek seferde 100 S.P lik sipariş veren herkese ücretsiz* olarak verilmektedir. 

Şimdi gelin Silva Hoşgeldin Paketi içerisinde bulunan ürünlere göz atalım. 

Silva El Mopu

Silva El Mopu

Silva Mikrofiber El Mopu ile ihtiyacınız olan her yerde temizlik yapabilirsiniz. Nemli ya da kuru olarak kullanabileceğiniz Silva El Mop u Bezi çift taraflıdır. Bir tarafı ile lekelerinizi çıkarabilir diğer tarafını ise toz almak için kullanabilirsiniz. 

Duvar, koltuk, yer, halı ve araba gibi tüm yüzeylerde kullanabileceğiniz Silva El Mopu nu Purimax doğal temizlik ürünleri ile kullanılmasında fayda vardır. 

Her mikrofiber bez lerde olduğu gibi Silva Mikrofiber El Mopu bezinde de ilk kullanımdan önce renklerine göre ayırarak 30-40 dakika süre ile sıcak suda bekletilmelidir. Mikrofiber bezin ömrünü uzatmak için bu uygulamayı kullanım sıklığına göre ortalama 3 ayda bir yapılması gerekmektedir. 

Ayrıca mikrofiber bez lerin içinde kimyasal bir ürün kullanılmadığından dolayı kesinlikle piyasa da satılan petrol türevi deterjanlar ile kullanılmamalıdır. Çok ince liflerden dokunduğundan kimyasalın içinde bulunan yapışkan maddeler filament ipliklere zarar vermektedir. Ayrıca gözenekleri tıkayarak mikrofiber bez işlevini yitirmektedir. Mikrofiber bezler hijyen anlamında çok etkilidir dolasıyla herhangi bir deterjan kullanmadan bu bezleri kullanabilirsiniz. İlla ki kullanmak istiyorum diyorsanız da Purimax doğal temizlik ürünlerini kullanmanızı tavsiye ederiz.   

Paket içeriği : 1 adet El Mopu Gövdesi ve 1 adet Mikrofiber El Mopu Bezinden oluşmaktadır.

SİLVA YA ÜCRETSİZ ÜYE OLARAK SİLVA ÜRÜNLERİNİ %25 İNDİRİMLİ ALABİLİRSİNİZ

Silva Ücretsiz Üyelik Formu  Purimax Genel Yüzey Temizleyici

  Purimax Genel Yüzey Temizleyici

  Aralık ayı Silva Hoşgeldin Paketi içerinde bulunan diğer ürünümüz Purimax Genel Yüzey Temizleyici dir. 

  Tüm yüzeyler için etkili ve güvenli temizlik sağlayan Purimax Genel Yüzey Temizleyici yüzeylerde oluşan kiri ve lekeyi iz ve yapışkanlık bırakmadan temizler. 

  Borakslı ve doğal bir içeriğe sahip olmasından dolayı hassas cilde sahip olan kişiler tarafından da rahatlıkla kullanılabilir. 

  Yüzeylerin daha geç tozlanmasını sağlayan Purimax Genel Yüzey Temizleyici çizmeden temizler ve sonrasında durulama gerektirmez. 

  Purimax Genel Yüzey Temizleyici konsantre bir üründür ve yüzey temizliği için 5 lt suya 1 kapak, Halı ve Koltuk Temizliği için 1 litre ılık suya 2 kapak, Cam eşyalar ve pencereler için ise 1 lt suya yarım kapar Purimax Genel Yüzey Temizleyici eklemeniz yeterli olacaktır.

  Helal Sertifikasına sahip olan Purimax Genel Yüzey Temizleyici Enzim, parfüm, sentetik temizleyici ve fosfat içermez.

  Paket içeriği : 1 lt dir.

  Silva Katalog

  Silva Katalog

  Silva Katalog u inceleyerek Silva ürünleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Silva katalog ile çevrenize satış yapabilir, yapmış olduğunuz satışlardan %20 kazanç sağlayabilirsiniz. 

  Silva Network Marketing
  Aralık Kampanyaları

  Aralık ayına ait Silva Kampanya ları hakkında bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayınız.

  Silva Network Marketing
  Fırsatlar

  Bu yazımızda Silva Fırsatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

  ABONE OL

  Bize Ulaşın

  Silva Üyelik