Ek İş – Evde Para Kazanma – İş Fikirleri

Ek İş – Evde Para Kazanma – İş Fikirleri

Ek İş – Evde Para Kazanma – İş Fikirleri

Boş geçen zamanlarınızı kazanca dönüştürmek için ek iş arıyorsanız tam da size göre bir teklifimiz var. 

Silva Network ile özellikle temizlik giderlerinizden kısacak hem de yüksek kazançlar sağlayabilirsiniz. Silva Network ile evde para kazanma artık çok kolay. Birazdan madde madde yazacağımız konuları adım adım uyguladığınız takdirde size sunulan iş fikirleri arasında en kolay ve en kazançlı işin Silva Network ürünlerini satmak olduğunu göreceksiniz. Silva Network e ücretsiz üye olduktan sonra yapacağınız doğru ve planlı bir çalışma ile ayda 200-300 TL den başlayarak ek iş inizi binlerce lira kazanacak hale dönüştürebilirsiniz. 

SİLVA YA ÜCRETSİZ ÜYE OLARAK EK GELİR ELDE EDEBİLİRSİNİZ

Silva Ücretsiz Üyelik Formu  Ek İş Birinci Adım : Ücretsiz Üyelik

  Silva Network Ücretsiz Üyelik Formu nu doldurun. Sonrasında sizi arayıp ek iş ile ilgili bilgi verdikten sonra ücretsiz üyelik için gerekli diğer (TC. Kimlik Numarası vb) bilgileri de sizden aldıktan sonra ücretsiz üyeliğinizi gerçekleştirelim. Silva Network üyesi olduktan sonra herhangi bir şekilde satış yapma, sipariş geçme, herhangi bir kotayı doldurma gibi bir zorunluluk yoktur. Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilir, ücretsiz üyelik işleminizi başlatabilirsiniz. 

  Ek İş İkinci Adım : İhtiyaçlarınızı Belirleme

  Silva Network satış temsilcisi olduktan sonra telefonunuza ve e-posta adresinize gelen mesajda yazılan üyelik giriş bilgilerinizle Silva Network resmi web sitesine giriş yapabileceksiniz. Silva Network resmi web sitesine kendi bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra satışta olan ürünleri temsilci alış fiyatları üzerinden satın alabilirsiniz. 

  Başlangıçta satış yapmaktan ziyade market vb. yerlerden satın aldığınız ve sürekli olarak ihtiyaç duyduğunuz ürünleri Silva Network ten alın. Bu sayede hem indirimli alışveriş yapmış olursunuz hem de ürünlerin kalitesini görerek çevrenizdeki insanlara satış yaparken daha detaylı bilgi verebilirsiniz. Ev temizlik ürünlerinden deterjanlara, kişisel bakım veya kozmetikten parfümlere kadar bir çok ürünü Silva Network ten satın alarak evinize hem kaliteli ürün almış olursunuz hem de indirimli aldığınız için ekstra kazanabileceğiniz hediyeler ile birlikte kazançlı bir alışveriş yapmış olursunuz.

  Ek İş Üçüncü Adım : Satış Yapmaya Başlayın

  Satın almış olduğunuz Silva Network ürünlerini kullandıkça ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dolayısıyla çevrenize satış yaparken ürünü en etkili nasıl kullanılacağı ile ilgili müşterinize detaylı bilgi verebilirsiniz. Ayrıca ürünleri kullandıkça müşterinizin ihtiyaçlarına göre ürünler önerebilirsiniz. Açıkçası kimse durup dururken söylediğiniz herhangi bir ürünü satın almak istemez. Satış yapmanın tecrübe ve bilgi gerektiğini unutmayın. O yüzden satmış olduğunuz ürünleri kullanmak ve deneyimlemek çok önemlidir. Satışlarınız sizin kişisel gelişiminize ve satışını yaptığınız ürünleri tanımanıza bağlı olarak artış göstereceğini unutmayın. Bu yüzden kendinizi ne kadar çok geliştirirseniz ve ürünler hakkında ne kadar çok bilgi sahibi olursanız o kadar çok kazanç sağlarsınız. 

  Ek İş Dördüncü Adım : Yeni Üyeler Eklemek

  Silva Network de yeni üye eklemek size ekstra prim kazancı getirmektedir. Bu adım dikkat edilmesi gereken en önemli adımdır. Çünkü bu adıma göre yapılan çalışmalarda kazanacağınız paranın sınırı yok. Aylık olarak binlerce TL kazanç sağlamanız çok da zor değil. Bunun için çok üye eklemekten ziyade alışveriş yapması muhtemel olan ve aynı zamanda ekibinize yeni üyeler ekleyebileceğini düşündüğünüz kişileri üye yapmak daha mantıklı olacaktır. 

  Bu aşamanın en çok kazandıran bölüm olduğunu bilen kişiler ilk önce bu adımdan başlamaktadır ve aslında en büyük hatayı da burada yapmaktadır. Firmayı, ürünleri, sistemi, kazanç planını, satış yapmayı bilmeyen kişiler ekibe dahil ettiği kişilere yeterli bilgiyi veremez ve hatta aslında çok iyi bir üye olacak kişiyi bile başarılı bir şekilde geliştiremeyeceğinden o kişiyi sistemden soğutur. 

  Yeni Üye Nasıl Bulunur?

  Ekibinize dahil edeceğiniz en iyi ürünler çevrenizdeki ve satış yaptığınız kişilerdir. Düzenli olarak sizden ürün satın alan kişilere işimizi anlatıp üye yapabilir nasıl kazanç sağlayacağı ile ilgili bilgiler verebilirsiniz. Ek iş arayan ya da sadece kendi ihtiyaçlarını satın almak isteyen kişiler ekibinize eklenecek bu sayede hem ekibiniz büyüyecek hem de ekibinizde bulunan kişilerin yapmış olduğu alışverişlerden prim kazanabileceksiniz. Bu konuyu detaylı bir şekilde Silvaya Yeni Üye Bulma Yöntemleri yazımızda inceledik.

  Ek İş Beşinci Adım: Silva Network Hakkında Herşeyi Öğrenin

  Gerek Silva Network firması hakkında, gerek ürünler ve kazanç planı ile ilgili ne kadar çok bilgiye sahip olursanız o kadar çok kazanırsınız. Çünkü siz ne kadar çok iyi biliyorsanız karşınızdaki kişiye o kadar çok iyi anlatır ve o kişinin daha verimli bir şekilde çalışmasına sebep olursunuz. O kişinin doğru ve verimli bir şekilde çalışması demek sizin ekibinizde olduğu için size kazanç demektir.

  Bilgisiz, eğitimsiz ve daha da önemlisi kendinizi geliştirmeden hiç bir işten kazanamadığınız gibi Silva Network ten de kazanç sağlayamazsınız. O yüzden ilk yapmanız gereken şey hem ürünleri kullanıp ürünler hakkında bilgi edinilmeli hem de firma ve kazanç sistemi hakkında gerek sponsorlarınızdan bilgi almalı gerekse internetten araştırma yaparak öğrenilmelidir. Sonrasında yapacaklarınızı bir plan doğrultusunda ve o plana sadık kalarak çalışmalarınıza yön vermelisiniz. 

  ABONE OL

  Bize Ulaşın

  Ek iş hakkında sormak istediğiniz herşeyi aşağıda bulunan yorum kısmından sorabilirsiniz.

  2 thoughts on “Ek İş – Evde Para Kazanma – İş Fikirleri”

  Yorum bırakın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Silva Üyelik