Ocak Kampanyaları

Silva Ocak Kampanyaları

Silva Ocak KAMPANYALARI

Bu yazımızda Silva Ocak Kampanyaları hakkında bilgi alabilirsiniz. Silva Ocak Kampanyalar ından faydalanabilmek için yazıda bulunan Silva üyelik formunu doldurmanız yeterli.

Silva Ocak Kampanyaları

Silva Network şirketimizin her ay  düzenlemiş olduğu aylık kampanyalardan ocak ayı kampanyası hakkında bilgi almak için yazımızı incelemeniz yeterlidir. Sadece Ocak ayı içerisinde Silvaya üye olanlar ın faydalanabileceği kampanyalardan ilki Silva Hoşgeldin Paketi dir. Aynı zamanda her hafta değişen değişen haftalık kampanyaları değerlendirebilir, kazançlarınızı arttırabilirsiniz. 

Silva Hoşgeldin Paketi

Ocak ayı Silva Hoşgeldin Paketi içerisinde 1 adet Silva Mikrofiber İnatçı Zor Kir Bezi, 1 adet Purimax Yağ Çözücü ve 1 adet Silva Nano Silgi bulunmaktadır. 

Silva Hoşgeldin Paketi nden yararlanabilmek için; Ocak ayı içerisinde silvaya üye olmanız gerekmektedir veya daha önce üye olmuş fakat hiç sipariş geçmemiş üyelerimiz faydalanabilir. 

Alışveriş sepetinize 100 S.P değerinde ürün eklediğinizde Silva Hoşgeldin Paketi ni alabilirsiniz. 

Silva Hoşgeldin Paketi

Silva Hoşgeldin Paketi

Ocak Ayı Silva Hoşgeldin Paketi (Silva Tanışma Paketi) ve Silva Üyelik Hediyeleri ile kazançlarınızı arttırabilirsiniz.

haftanın 250 tl kampanyası

Haftanın 250 TL Hediye Kampanyası

4 Ocak tarihine kadar yapacağınız siparişlerde Purimax Mineralli Krem Temizleyici ve Mikrofiber Bulaşık Süngeri Bedava!!

haftanın 500 tl kampanyası

Haftanın 500 TL Hediye Kampanyası

4 Ocak kampanyası ndan 2. si olan 500 TL ve üzeri siparişlerinizde Silva kampanyasında ücretsiz olarak alabileceğiniz ürünler hakkında bilgi vereceğiz.

Silva Ocak Kampanyalarından faydalanmak için aşağıdaki formu doldurup Silva ya üye olabilirsiniz, ya da hızlı silva üyelik için lütfen tıklayınız.

SİLVA YA ÜCRETSİZ ÜYE OLARAK SİLVA ÜRÜNLERİNİ %25 İNDİRİMLİ ALABİLİRSİNİZ

Silva Ücretsiz Üyelik Formu  Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi Silva üyelik formu nu doldurduktan sonra sizi en kısa süre içerisinde uzman temsilcilerimizden birisi arayacak ve sizi bilgilendirecektir. 

  Üyeliğiniz için gerekli olan diğer bilgileri telefon görüşmesinde veya sonrasında alarak sizi Silva üye olanlar arasında dahil edeceğiz. 

  Silvaya üye ol duktan sonra belirtmiş olduğumuz Silva ocak kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

  ABONE OL

  Bize Ulaşın

  İlginizi Çekecek Diğer Yazılarımız:

  Yorum bırakın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Silva Üyelik