silva network
Kazanç Planı

Silva Üyelik Formu  Bu yazımızda Silva Network Kazanç Planı hakkında bilgi vereceğiz. Siz de ücretsiz üye olarak sınırsız kazanç elde edin.

  Silva Network Kazanç Planı ‘na göre 7 ayrı kariyer basamakları vardır. Bu kariyer basamakları ise; Bronz Temsilci, Gümüş Temsilci, Altın Temsilci, Safir Yönetici, Yakut Yönetici, Zümrüt Yönetici ve Elmas Yöneticidir.

  silva kazanç planı

  Şimdi isterseniz Silva Network Kazanç Planı nda bulunan bu kariyerlere kısaca göz atalım.

  Bronz Temsilci

  Sizin ve alt üyelerinizin siparişleri toplamı 100S.P (Silva Puan). olduğunda Bronz Temsilci kariyerine ulaşırsınız ve %5 prim almaya hak kazanırsınız. Prim hak kazanabilmek için 80S.P (Silva Puan) değerinde sipariş geçilmesi gerekir ve o ay içerisinde 1 yeni aktif üye kaydı gerçekleştirmek gerekir.

  Gümüş Temsilci

  Sizin ve alt üyelerinizin siparişleri toplamı 250S.P (Silva Puan). olduğunda Gümüş Temsilci kariyerine ulaşırsınız ve %8 prim almaya hak kazanırsınız. Prim hak kazanabilmek için 80S.P (Silva Puan) değerinde sipariş geçilmesi gerekir ve o ay içerisinde 1 yeni aktif üye kaydı gerçekleştirmek gerekir.

  Altın Temsilci

  Sizin ve alt üyelerinizin siparişleri toplamı 750S.P (Silva Puan). olduğunda Altın Temsilci kariyerine ulaşırsınız ve %12 prim almaya hak kazanırsınız. Prim hak kazanabilmek için 80S.P (Silva Puan) değerinde sipariş geçilmesi gerekir ve o ay içerisinde 1 yeni aktif üye kaydı gerçekleştirmek gerekir.

  Safir Yönetici

  Sizin ve alt üyelerinizin siparişleri toplamı 2.000S.P (Silva Puan). olduğunda Safir Yönetici kariyerine ulaşırsınız ve artık temsilci değil bir yöneticisinizdir, %16 prim almaya hak kazanırsınız. Prim hak kazanabilmek için 100S.P (Silva Puan) değerinde sipariş geçilmesi gerekir ve o ay içerisinde 1 yeni aktif üye kaydı gerçekleştirmek gerekir. 

  Yakut Yönetici

  Sizin ve alt üyelerinizin siparişleri toplamı 5.000S.P (Silva Puan). olduğunda Yakut Yönetici kariyerine ulaşırsınız ve %20 prim almaya hak kazanırsınız. Prim hak kazanabilmek için 100S.P (Silva Puan) değerinde sipariş geçilmesi gerekir ve o ay içerisinde 1 yeni aktif üye kaydı gerçekleştirmek gerekir. 

  Zümrüt Yönetici

  Sizin ve alt üyelerinizin siparişleri toplamı 10.000S.P (Silva Puan). olduğunda Zümrüt Yönetici kariyerine ulaşırsınız ve %24 prim almaya hak kazanırsınız. Prim hak kazanabilmek için 125S.P (Silva Puan) değerinde sipariş geçilmesi gerekir ve o ay içerisinde 1 yeni aktif üye kaydı gerçekleştirmek gerekir. 

  Elmas Yönetici

  Sizin ve alt üyelerinizin siparişleri toplamı 25.000S.P (Silva Puan). olduğunda Elmas Yönetici kariyerine ulaşırsınız ve %28 prim almaya hak kazanırsınız. Prim hak kazanabilmek için 150S.P (Silva Puan) değerinde sipariş geçilmesi gerekir ve o ay içerisinde 1 yeni aktif üye kaydı gerçekleştirmek gerekir. 

  SİLVA YA ÜCRETSİZ ÜYE OL ekip kur, sınırsız kazanç elde et

                      ÜCRETSİZ ÜYE OL

  SİLVA ÜCRETSİZ ÜYELİK FORMU   Elmas Yönetici ve Üstleri

   Çift Elmas Lider

   Silva Network Kazanç Planı na göre Elmas Yönetici direk kendine bağlı 1. nesil üyelerinden 2 adet Elmas Yönetici çıkarırsa Çift Elmas Lider kariyerine ulaşır ve 1. Nesil Elmas Yöneticisinin Elmas olmayan ekibinden %3 prim kazanır. Prim hak kazanabilmek için 150S.P (Silva Puan) değerinde sipariş geçilmesi gerekir ve o ay içerisinde 1 yeni aktif üye kaydı gerçekleştirmek gerekir. 

   Mavi Elmas Lider

   Silva Network Kazanç Planı na göre Elmas Yönetici direk kendine bağlı 1. nesil üyelerinden 4 adet Elmas Yönetici çıkarırsa Mavi Elmas Lider kariyerine ulaşır ve 1. Nesil Elmas Yöneticisinin Elmas olmayan ekibinden %3, 2. Nesil Elmas Yöneticisinin Elmas olmayan ekibinden %2 prim kazanır. Prim hak kazanabilmek için 175S.P (Silva Puan) değerinde sipariş geçilmesi gerekir ve o ay içerisinde 1 yeni aktif üye kaydı gerçekleştirmek gerekir. 

   Kırmızı Elmas Lider

   Silva Network Kazanç Planı na göre Elmas Yönetici direk kendine bağlı 1. nesil üyelerinden 7 adet Elmas Yönetici çıkarırsa Kırmızı Elmas Lider kariyerine ulaşır ve 1. Nesil Elmas Yöneticisinin Elmas olmayan ekibinden %4, 2. Nesil Elmas Yöneticisinin Elmas olmayan ekibinden %3, 3. Nesil Elmas Yöneticisinin Elmas olmayan ekibinden %2 prim kazanır. Prim hak kazanabilmek için 175S.P (Silva Puan) değerinde sipariş geçilmesi gerekir ve o ay içerisinde 1 yeni aktif üye kaydı gerçekleştirmek gerekir. 

   Siyah Elmas Lider

   Silva Network Kazanç Planı na göre Elmas Yönetici direk kendine bağlı 1. nesil üyelerinden 10 adet Elmas Yönetici çıkarırsa Siyah Elmas Lider kariyerine ulaşır ve 1. Nesil Elmas Yöneticisinin Elmas olmayan ekibinden %5, 2. Nesil Elmas Yöneticisinin Elmas olmayan ekibinden %4, 3. Nesil Elmas Yöneticisinin Elmas olmayan ekibinden %3, 4. Nesil Elmas Yöneticisinin Elmas olmayan ekibinden%2 prim kazanır. Prim hak kazanabilmek için 200S.P (Silva Puan) değerinde sipariş geçilmesi gerekir ve o ay içerisinde 1 yeni aktif üye kaydı gerçekleştirmek gerekir. 

   Silva Network Marketing
   Ücretsiz Üyelik

   Silva ya üye ol Silva ürünlerini %25 indirimli al, çevrenize satış yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Silva uyelik hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

   Silvanetwork Marketing
   Ürünleri

   Birbirinden sağlıklı ve kullanışlı Silva ürünleri hakkında bilgi almak ve Silva Helal mi? sorusuna yanıt arıyorsanız aşağıdaki butonu tıklayın. Silva ürünleri hakkında aradığınız herşeyi bulabilirsiniz.

   ABONE OL

   Bize Ulaşın

   Silva Network Kazanç Tablosu hakkında sormak istediğiniz herşeyi aşağıda bulunan yorum kısmından sorabilirsiniz.

   Silva Üyelik