Silva ARALIK KAMPANYALARI

Bu yazımızda sizlere Silva Aralık Kampanyaları hakkında bilgiler vereceğiz. Kampanyalardan faydalanmak için yazımızda bulunan Silva üyelik formunu doldurmanız yeterli.

Silva Aralık Kampanyaları

Silva Network şirketinin düzenlemiş olduğu kampanyalardan bir tanesi aralık ayı kampanyalarıdır. Sadece Aralık ayına özel kampanyalardan ilki Silva Hoşgeldin Paketi dir. Aynı zamanda haftalık olarak değişen haftalık kampanyalardan faydalanabilir, kazançlarınızı arttırabilirsiniz. 

Silva Hoşgeldin Paketi

Aralık ayına özel Silva Hoşgeldin Paketi içerisinde 1 adet Silva El Mopu, 1 adet Purimax Genel Yüzey Temizleyici ve 1 adet Silva Katalogu bulunmaktadır. 

Silva Hoşgeldin Paketi nden ise; Aralık ayında üye olmuş veya daha önce üye olmuş fakat hiç sipariş geçmemiş üyelerimiz faydalanabilir. 

Sepetinize 100 Silva Puanı değerinde ürün eklediğinizde Hediye seçimi yap tuşuna bastığınızda Kampanyalar bölümünden Silva Hoşgeldin Paketi ni seçebilirsiniz.

Silva Hoşgeldin Paketi

Silva Hoşgeldin Paketi

Aralık Ayı Silva Hoşgeldin Paketi (Silva Tanışma Paketi) ve Silva Üyelik Hediyeleri ile kazançlarınızı arttırabilirsiniz.

haftanın 250 tl kampanyası

Haftanın 250 TL Hediye Kampanyası

7 Aralık tarihine kadar yapacağınız siparişlerde Purimax Mineralli Krem Temizleyici ve Mikrofiber Bulaşık Süngeri Bedava!!

haftanın 500 tl kampanyası

Haftanın 500 TL Hediye Kampanyası

7 Aralık kampanyası ndan 2. si olan 500 TL ve üzeri siparişlerinizde Silva kampanyasında ücretsiz olarak alabileceğiniz ürünler hakkında bilgi vereceğiz.

Silva Aralık Kampanyalarından faydalanmak için aşağıdaki formu doldurup Silva ya üye olabilirsiniz, ya da hızlı silva üyelik için lütfen tıklayınız.

SİLVA YA ÜCRETSİZ ÜYE OLARAK SİLVA ÜRÜNLERİNİ %25 İNDİRİMLİ ALABİLİRSİNİZ

Silva Ücretsiz Üyelik Formu  Yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi Silva üyelik formu nu doldurduktan sonra sizi en kısa süre içerisinde uzman temsilcilerimizden birisi arayacak ve sizi bilgilendirecektir. 

  Üyeliğiniz için gerekli olan diğer bilgileri telefon görüşmesinde veya sonrasında alarak sizi Silva üye olanlar arasında dahil edeceğiz. 

  Silvaya üye ol duktan sonra belirtmiş olduğumuz Silva aralık kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

  ABONE OL

  Bize Ulaşın

  İlginizi Çekecek Diğer Yazılarımız:

  Silva Üyelik