Silva Mop Set

Birbirinden farklı özelliklere sahip 3 farklı bez ile kullanabileceğiniz Silva Mop Set, temizlik yaparken en büyük yardımcınız olacaktır. Mop Set temizliğinize hem kolaylık hem de hijyen sağlar.

Mop Set in içerisinde;

1 adet Alüminyum dan üretilmiş Mop Sopası

1 adet Döner başlıklı mop gövde

ve tercihe göre satın alabileceğiniz ıslak, kuru ve duvar mikrofiber bezleri bulunmaktadır.

Ayarlanabilir sopası ile ulaşamadığınız yerlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Döner başlıklı Mop Gövdesi ile koltuk altı, yatak veya baza altı veya dolap altı gibi yerlere rahatlıkla ulaşıp temizliğinizi çok rahat ve hijyenik bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

İsterseniz öncelikle Mop Set içerisinde kullanılan bez çeşitlerini inceleyelim.

Silva Mop Seti En Ucuza Satın Almak İçin Ücretsiz Üye Ol

Silva Ücretsiz Üyelik Formu  Islak Mop Bez

  Silva Mop Setin içerisinde belki de en çok kullanılan mikrofiber ıslak mop bezdir. Mikrofiber in özel yapısı sayesinde yerleri temizlerken arkasında tüy, toz veya su izi bırakmaz. İlk kullanımdan önce mikrofiber bezleri renklerine göre ayırarak sıcak su içerisinde 30 dakika boyunca bekletilmelidir. Daha sonra bezi katlayarak sıktıktan sonra kullanıma hazır hale gelir. Kullanım sıklığına göre ortalama 3 ayda bir bu işlemi tekrarladığınızda bezin ömrü uzun olur.
  Islak Mop Bez yere yapışarak mop set in kullanımını kolaylaştırır ve hiç zorlanmadan ve yorulmadan temizliğin keyfini çıkarırsınız. Mikrofiber özelliğinden dolayı kirleri bünyesine hapseder ve kirleri bir yerden bir yere taşımaz.
  Islak Mop Bez in temizliğini ise akan su ile yıkayarak ya da kimyasal olmayan beyaz kalıp sabun ile yapabilirsiniz.
  Islak Mop Bez ile temizliğinizde herhangi bir deterjan kullanmanıza gerek yok. Kesinlikle kimyasal hammaddelerden üretilmiş deterjanları kullanmayın. Çünkü kimyasal maddeler mikrofiber bez in içerisinde bulunan çok küçük gözenekleri tıkamaktadır. Dolayısıyla mikrofiber in bezlerinin ömrü kısalır.

  Kuru Mop Bezi

  Kuru Mop bezi sayesinde elektrikli süpürge kullanımına son. Özel yapısı sayesinde statik elektriklenme ile tozları bünyesine hapseder. Tozları oradan oraya taşımaz.
  Kullanımdan sonra gerek silkeleyerek, gerekse elektrik süpürgesi yardımıyla temizlenebilir. Gerek duyulduğunda akan su altında temizliği yapılabilir.

  Duvar Mop Bezi

  Duvarlarda bulunan is, leke, sararma gibi zorlu lekeleri Silva Duvar Mop Bez i sayesinde kolaylıkla temizleyebilirsiniz.
  Duvar Mop Bez ini de ıslak mop bez gibi ilk kullanımdan önce 30 dakika sıcak su içerisinde bekletmeniz gerekmektedir. Kullanım sıklığına göre ortalama 3 ayda bir bu işlemi tekrarlamanızda fayda var.
  Sert yüzeyleri kolayca temizleyebilmek için özel bir dokuya sahiptir. Duvar Mop Bez in kullanımından sonra temizliğini akan suyun altında yapabilirsiniz.

  Silva Mop Set Çeşitleri

  Silva Tekli Mop Set

  Tercihe göre ıslak, kuru ve duvar mop bezi ile satın alınabilir.

  Silva İkili Mop Set

  Yine tercih ettiğiniz şekilde ıslak-kuru, ıslak-duvar, kuru-duvar mop bez kombinasyonları ile ayrı ayrı satın alınabilir.

  Silva Üçlü Mop Set

  Silva Mop Set in en geniş kapsamlı olarak satın alınabilecek çeşidir. Her evin ihtiyacı olan bu ürünü ıslak, kuru ve duvar mop bezi ile birlikte satın alınabilir.

  ABONE OL

  Bize Ulaşın

  Silva Üyelik