Silva Network Üye Bulma Yöntemleri

Bu yazımızda Silva Network şirketinde kazancımızı arttırmanın en önemli unsurlarından biri olan üye bulma konusunu konuşacağız.

Silva Network e ücretsiz olarak üye oldunuz ve ilk siparişinizi verdikten sonra eminim ürünlerden memnun kaldınız. Sonrasında bir kaç satış yaptıktan sonra şimdi sanırım üye bulma konusunda desteğe ihtiyacınız var. O zaman tam yerindesiniz. 

Silva Network de yeni üye eklemek için birazdan bahsedeceğimiz bir kaç yöntemi de deneyebilirsiniz. Fakat ilk başta yapmanız gereken şey daha önce de söylediğimiz gibi bilgi ve tecrübeye ihtiyacınız var.  Eğer kendinizde yeterli seviye de bilgi ve tecrübe var olduğuna inanıyorsanız birazdan anlatacağımız üye bulma tekniklerini dikkatli okuyun. Yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızı düşünüyorsanız lütfen üye bulma konusunu biraz daha erteleyip gerekli donanıma sahip olduktan sonra ekibinize üye eklemeye başlayın. Yani işimiz sadece üye eklemek değil aynı zamanda ekibimize dahil ettiğimiz kişilere ürünlerin tanıtımı yapılmalı, yeni üyelere ürün ve sistemin nasıl işlediği hakkında bilgi verilmesi gerekir.  Örneğin Silva Network kampanyalarını ve fırsatlarını ne kadar çok iyi bilirsek üye yapmak istediğimiz kişiyi o kadar kolay ikna edebilirsiniz. 

SİLVA YA ÜCRETSİZ ÜYE OL EKİP KUR SINIRSIZ KAZANÇ ELDE ET

Silva Ücretsiz Üyelik Formu  İlk önce yakın çevrenizi üye yapın;

  Silva Network e üye bulma ya başlamadan önce çevrem yok, satış yapamam, kim bu kadar para verir ki, benden almazlar gibi klasik bahanelere sığınmadan önyargısız bir şekilde çevrenizde yaşayan kişileri gözden geçirin. Gerek cep telefonunuzdaki insanlardan gerekse iş hayatınızdaki veya etrafınızdaki insanlardan kimler bu işi yapabilir diye düşünüp kendinize bir liste yapın. 

  Silva Network e çevrenizden üye bulma ya başladığınızda büyük bir tecrübe edinirsiniz ve kendinize özgüven gelecektir. 

  İçinizden çevremizde yaşayan insanlar da üye olmuyor dediğinizi duyar gibiyim 🙂 Evet artık kolay kolay kimse üye olmuyor. Çünkü Network Marketing yani Doğrudan Satış sektöründe faaliyet gösteren bir çok firma var ve neredeyse herkes bu tür firmalardan bir tanesine daha önce üye olmuş fakat kazanamamıştır. İşte tam bu noktada yeterli bilgi ve donanımınız ile o kişilere Silva Network şirketinin o firmadan farklarını anlatmalı ve o kişiyi ikna etmelisinizdir. 

  Yakın çevrenizdeki kişileri üye yapmak istiyorsanız şunlara dikkat etmelisiniz;

  • Asla çok para kazanacağını ya da katlar yatlar arabalar kazanacağı vaadinde bulunmayın, bırakın o kendisi bunun farkına varsın,
  • Kesinlikle kataloğu ya da herhangi bir ürünü gösterip Silva Network e üye ol, para kazan demeyin,
  • Öncelikle Neden Silva Network ü tercih etmesi gerektiğini, Silva Network ürünlerinin diğer firmalara göre iyi yanlarını gerekirse de bazı ürünlerde kötü yönlerini anlatın,(Not: Neden Silva adlı yazımızda Silva Network ü tercih etme sebeblerinden bahsettik inceleyebilirsiniz)
  • Silva Network ün %100 yerli sermaye ile kurulmuş bir şirket olduğunu ve dolayısıyla Silva Network Ürünleri ni kullanarak ülke sermayesine katkıda bulunabileceğinden bahsedin,
  • Silva Network Ürünleri nin tamamen bitkisel ürünlerden yapıldığını, insan sağlığına zarar verecek kimyasal maddeler kullanılmadığından bahsedin,
  • Kendi kullanmış olduğunuz Silva Network Ürünleri ni ve ürünlerden almış olduğunuz memnuniyeti anlatın,
  • Silva Network e üye olduğu zaman ürünleri temsilci alış fiyatından indirimli olarak alabileceğini, haftalık ve aylık olarak değişen kampanyalardan yararlanarak daha çok kazanabileceğini söyleyin,
  • Silva Network e ücretsiz olarak üye olabileceğini, üye olduktan sonra herhangi bir şekilde satış yapma y da sipariş geçme zorunluluğu olmadığını söyleyin,
  • Sadece kendi ihtiyaçlarını almak için dahi Silva Network e ücretsiz üye olabileceğinden bahsedin,
  • Silva Network e üye olup daha çok kazanmak ve ek gelir elde etmek isteyen kişilere Kazanç Planından kısaca bahsedin, çok fazla detaya girerek kişinin kafasını karıştırmayın,
  • Anlatırken kesinlikle heyecanlanmayın, panik yapmayın yani acemi görünmeyin,
  • Mümkünse arkadaşınıza denemesi için bir ürün hediye edin,
  • Eğer arkadaşınız üye olmak istemez ise kesinlikle onu terslemeyin ya da ona kızmayın. Bugün üye olmak istemeyen kişi yarın fikrini değiştirip üye olmak isteyebilir,
  • Kendinize göre bir iş sunumu hazırlayın ve ilk görüşmeden önce bir kaç kez kendi kendinize prova edin, her görüşmenizde edindiğiniz deneyimlerle birlikte iş sunumunuzu geliştirin.

  Şimdi sırada Sosyal Medya da Üye Bulma ;

  Çevremde üye yapacak kimse kalmadı şimdi ne yapıcam? diye sorduğunuzu duyar gibiyim 🙂 Asıl üye bulma işiniz şimdi başlıyor diyebiliriz. Öncelikle ücretsiz olarak hesap oluşturabileceğiniz Facebook, Instagram, Linkedin, Pinterest gibi Sosyal medyalarda hesaplar açabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarınızı birbirine bağlayarak birbiri arasında etkileşim oluşturabilirsiniz. Özellikle Facebook ve Instagram da üye bulma konusunda çok güzel kendini geliştirip şu an da Silva Network de çok iyi kariyerlerde olan kişileri kendinize örnek gösterebilirsiniz. Facebook ta aradığımız niteliklerde kişilerin çok fazla olmaması daha doğrusu Facebook un işleyişi bakımından bizim sektörde artık etkinliğini yitirmesinden dolayı şahsen ben daha çok Silva Network e üye bulma konusunda Instagram kullanıcılarına yönelik çalışmalar yapmaktayım. Bu yüzden sizlere Instagramda üye bulma konusunda bilgiler vereceğim. Dilerseniz sizler aynı mantıkla Facebook ta da üye bulmayı tercih edebilirsiniz.

  Instagramdan Nasıl Üye Bulunur?

  Öncelikle herkesin yaptığı gibi sağdan soldan görseller bulup, başkalarının yazdığı ya da kendi yazdığınız metnin aynısını kullanarak bir an da arka arkaya 100 tane 200 tane paylaşım yapıp üye bulacağınızı sanmayın!!!

  Yaptığınız işte ne kadar çok titiz davranırsanız size geri dönüşü o kadar çabuk ve etkili olacaktır. 

  Mümkün olduğu kadar gerek görseller konusunda gerekse yazacağınız metin konusunda özgün olmayı tercih edin. Yani görselleri ve paylaşacağınız metinleri kendiniz hazırlayın. Evinizde bulunan ürünün fotoğrafını çekip paylaşmak ya da metin de “Siz de Silva Network üyesi olun” diye çok basit bir yazı yazmak dahi başka birinin yapmış olduğu paylaşımdan daha etkilidir.

  Instagram da Silva Network e Üye Bulma konusunda en etkili yöntem KEŞFET e düşmekten geçer. Yapmış olduğunuz paylaşım Keşfet e düştüğünde kullanmış olduğunuz hashtagler (etiketler) e ilgi duyan ve sizi takip etmeyen kişiler sizin paylaşımınızı görmüş olur. Bu sayede sadece sizi takip eden kişiler değil takip etmeyen kişiler de sizi farkeder ve üye bulma konusunda büyük bir avantaj sağlarsınız. Sizin yaptığınız işe ilgi duyan kişiler profilinizi keşfet te görecek ve profilinize gelecektir. 

  Profilime gelince ne olacak demeyin sakın 🙂 

  Instagram Profil Düzenleme Nasıl Yapılır

  Profilinizi doğru ve verimli bir şekilde hazırladığınızda hiç haberiniz olmadan birilerinin sizin referans linkinize tıklayıp üye olduğunu farkedeceksiniz. 

  Öncelikle profiliniz mümkün olduğu kadar kendi adınızda olsun. Örneğin Silva Ayşe, Silva Network Lideri Fatma gibi. Silva Network Üye Referans Linkinizi profilinizdeki link kısmına yazın. Açıklama kısmına da hem kendiniz hakkında hem de işiniz hakkında kısa bir bilgi verin. 

  İçerikler için Silva Network Kurumsal Hesabından veya bizim instagram hesabımızı kullanabilirsiniz. Fakat içerikleri olduğu gibi aynısını kullanmayın. Size fikir vermesi için bahsettiğimiz hesaplarda yapılan paylaşımları gözlemleyebilirsiniz.  Gerek görsellerde gerekse paylaşım içinde yazmış olduğunuz metin de özgün olmayı tercih edin. Paylaşımınızı yapmadan önce mutlaka yaşadığınız şehri ya da büyükşehirlerden bir tanesini konum olarak etiketleyin. Ben genel de İstanbul u etiketliyorum. Son olarak paylaşımızda aşağıda sizlere örnek olarak vereceğim hashtag leri açıklama kısmının sonuna yapıştırın. Kullandığınız içeriğe göre ek hashtag ler ekleyin. Unutmayın bir paylaşımda maksimum 30 adet hashtag kullanabilirsiniz. Kullandığınız bu hashtag lere ilgi duyan ve sizi takip etmeyen kişiler Keşfet te sizi görecek ve sizin profilinizi inceleyecektir. 

  #silva #silvanetwork #silvakazandırıyor #silvahayatımda #networkmarketing #dogrudansatış #silvazamanı #silvamopset #temiklik #sağlık #keşfet #ekgelir #ekiş #ekis #ekkazanç #evhanımlarınaekiş #evhanımlarınaekgelir #işimkanı #silvaüyelik #silvaüyeol

  Şimdi isterseniz Instagram da Üye Bulma konusunda en önemli unsur olan Keşfet e nasıl düşülür onu inceleyelim.

  Instagram da Keşfet e Nasıl Düşülür

  Instagramda yapmış olduğunuz paylaşımlar hashtag kullansanız da kullanmasanız da takipçileriniz tarafından görülmektedir. Kimi takipçileriniz siz onu takip ettiğiniz için o da sizi takip etmektedir ve zamanla yapmış olduğunuz paylaşımlara ilgi duymadığı taktirde sizi takipten çıkarabilir. Bazı takipçileriniz ise gerçekten sizin işinize meraklıdır ve aslında o kişi üye olup olmamak arasında kararsızdır. İşte bu noktada sizin yapmış olduğunuz özgün paylaşımlar o kişiyi ne kadar çok etkiler ise o kadar sizin üyeniz olmaya yakındır. Unutmayın sadece siz yoksunuz dolayısıyla o kişi kimin paylaşımını özgün diğer bir deyişle farklı bulursa o kişi ile daha çok iletişimde olacak ve sonuçta da o kişinin üyesi olacaktır.

  Takipçi sayılarının sınırlı olması ve bir kişinin takip ettiği kişi sayısı bir hayli fazla olmasından dolayı yapmış olduğunuz paylaşımlardan belki de bir kaç tanesi o kişinin dikkatini çekecektir. 

  Dolayısıyla Instagram da Keşfet e düşmek bu anlamda çok önemlidir. Yapmış olduğunuz paylaşımın Keşfet e düşmesi demek paylaşımda kullanmış olduğunuz etiketlerden herhangi birine ilgi duyan, daha önce o etiket ile yapılan herhangi birinin yapmış olduğu bir paylaşımı beğenen kişiler tarafından paylaşımınızın görülmesi demektir. Bu sayede sizi takip etmeyen fakat bir şekilde sizin yaptığınız işe merak uyandıran ya da sizin sattığınız ürünü satın almak isteyen ama nasıl satın alınacağını bilmeyen kişiler karşısına çıkarsınız. Dolayısıyla ya o kişiye ürün satar, ya da o kişiyi kendinize üye yaparsınız. 

  İnstagram da Keşfet e Düşerek Üye Bulma

  Keşfet e düşmek bu kadar önemli ise çok zordur dediğinizi duyar gibiyim 🙂 Aksine doğru ve verimli bir şekilde kullanıldığında çok çok basit bir şeydir. 

  Yapmış olduğunuz paylaşımlar gerçek kullanıcılar tarafından ne kadar çok beğenilir ise ya da ne kadar çok paylaşımınıza yorum yazılır. Paylaşımınız kaydetilir ise siz de o kadar çok uzun süre keşfet te kalır ve işiniz ile ilgili o kadar çok kişi tarafından göz önünde olursunuz. Dolayısıyla özgün bir paylaşım yaptım, hashtag kullandım şimdi gelsin üyeler demeyin 🙂 Yapmış olduğunuz paylaşımı insanlara beğendirin, yorumlar yazmasını isteyin, paylaşımınızı kaydetmesini tavsiye edin. (Bununla ilgili kurulmuş olan beğen-yorum yap – kaydet etkinlikleri ya da grupları var onları takip edebilirsiniz) Bu sayede yapmış olduğunuz paylaşımın etkileşimi artacak ve siz de keşfet e düşeceksiniz. 

  Asıl şimdi kahvenizi yudumlarken üyelerin size kayıt olduğunu izleme vakti. 

  Detaylı bir şekilde anlatabilmek için yazı biraz uzun oldu. Ama emin olun bunu yapması siz de göreceksiniz ki çok fazla zaman almayan ve çok kısa sürede yapabileceğiniz işler. 

  Aşağıda vermiş olduğumuz sosyal medya hesaplarımızı takip ederek etkileşiminizi arttırabilirsiniz 🙂

  Siz de çığ gibi büyüyen Silva Network Efsaneler Ekibine aşağıdaki formu doldurarak katılabilir ya da hemen kayıt olmak için tıklayabilirsiniz. 

  ABONE OL

  Bize Ulaşın

  Silva Network Üye Bulma Yöntemleri hakkında sormak istediğiniz herşeyi aşağıda bulunan yorum kısmından sorabilirsiniz.

  Silva Üyelik