Silva Network ile Nasıl Para Kazanabilirim?

Bu yazımızda Silva Network ile Para Kazanma yöntemlerini ele alacağız ve sizlere bilgiler vereceğiz. Silva İle Para Kazanmak Çok Kolay.

Aslında Silva Network e üye olduğunuz andan itibaren her durumda kazanmaya başlamış oluyorsunuz. Bunun dışında Silva Network ile para kazanma nın temel olarak 2 farklı yöntemi vardır. 

Silva Network ile para kazanma yöntemlerinden biri Ürün Satarak Para Kazanma dır bir diğeri ise Ekip Kurarak Para Kazanmadır. Şimdi gelin bu kazanç yöntemlerini inceleyelim.  

SİLVA YA ÜCRETSİZ ÜYE OL EKİP KUR SINIRSIZ KAZANÇ ELDE ET

Silva Ücretsiz Üyelik Formu  Ürün Satarak Para Kazanma

  Silva Network‘e üye olarak ürünleri katalog fiyatından daha uygun fiyata yani temsilci alış fiyatına satın alabilirsiniz. Dilerseniz Silva Üyelik sayfamızı inceleyebilir ve Ücretsiz Üyelik Formunu doldurarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Ürünleri kendiniz kullanacaksanız katalog fiyatına göre %20 indirimli olarak aldığınız için bütçenize katkı sağlamış olursunuz. Ayrıca ürünleri %20 indirimli olarak alıp çevrenizdeki kişilere katalog fiyatından satarak ek gelir elde edebilirsiniz. 

  Üye olduğunuz ayda yeni üyelere yapılan Hoşgeldin Hediyesi ve aynı zamanda her hafta ve her ay değişen kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Hediye olarak aldığınız bu ürünlerin satışını yaparak %100 e varan kazançlar elde edebilirsiniz. 

  Ekip Kurarak Para Kazanma

  Silva Network de para kazanabilmenin bir diğer yöntemi ve aslında en fazla para kazandıran kısmı ekip kurarak para kazanmadır. 

  Ekip kurarak toplam ekip satışlarının %5 den başlayıp %28 ine kadar ekip prim kazancı elde edebilirsiniz. En yüksek primi Elmas Yönetici ve üstü kariyerlerde elde edebilirsiniz. Elmas Yönetici kariyerinden sonra da ekstra kazançlar, araç kullanım hakları ve yurtiçi yurtdışı tatiller kazanabilirsiniz.

  Ekip arkadaşlarınızı eğiterek, Silva Network ürünlerini ve kazanç planlarını anlatarak onlarında üst kariyerlere ulaşmasını sağladığınızda Silva Network sizlere ilave olarak Elmas üstü kariyerlerde Ekstra Liderlik Ödül Primi verilmektedir. 

  Ekstra Liderlik Ödül Primi kazancınızı katlayacak dolayısıyla Silva Network ile hayal bile edemeyeceğini primler, kazançlar, paralar kazanabilirsiniz.

  ABONE OL

  Bize Ulaşın

  Silva Network ile Para Kazanabilmek hakkında sormak istediğiniz herşeyi aşağıda bulunan yorum kısmından sorabilirsiniz.

  Silva Üyelik