silva network
ücretsiz üyelik

Silva Üyelik Formu  SİLVA YA ÜCRETSİZ ÜYE OLARAK SİLVA ÜRÜNLERİNİ %25 İNDİRİMLİ ALABİLİRSİNİZ

                           HEMEN ÜCRETSİZ ÜYE OL

  Silva Network e Üye Olmak Ücretsiz

  Silva Network Üyesi olduğunuzda tüm ürünlerimizi katalog fiyatından %25 indirimli olarak alabilirsiniz. Silva üyelik için aşağıdaki butonu tıklamanız yeterlidir. Silva Network Türkiye’nin en büyük, Dünyanın ise 4. büyük mikrofiber ürünler üreticisidir. Yaygın olarak bilinen Mikrofiber Mop Set in yanında Purimax marka temizlik ve hijyen ürünleri. QuaxineMissladyBelleza gibi markaları ile Kişisel Bakım ürünleri. Kozmetik ve Parfüm çeşitleri ile sektörde ismini duyurmuş köklü bir şirkettir.

  %100 yerli sermaye ile kurulmuş olması, helal üretim sertifikasına sahip olması ve çevre dostu ürünler üretmesi aynı zamanda da ek gelir isteği olan kişilere kazançlı bir iş fırsatı sunmasından dolayı insanların gözde firması haline gelmiştir. 

  Silva Network e ücretsiz üye olarak ürünleri %25 indirimli satın alabilir, aynı zamanda ekip kurarak hayal dahi edilemeyecek sınırsız kazanç sağlayabilirsiniz. Silva Network Kazanç Planı hakkında bilgi aldıysanız ve üye olup sınırsız kazanç elde etmek istiyorsanız gelin Silva Network üyelik adımlarını detaylı bir şekilde inceleyelim.

  SİLVA YA ÜCRETSİZ ÜYE OLARAK SİLVA ÜRÜNLERİNİ %25 İNDİRİMLİ ALABİLİRSİNİZ

                           HEMEN ÜCRETSİZ ÜYE OL

  Silva Network Üyelik Şartları Neler?

  Silva Network üyelik şartları din’e, dile, ırka ya da herhangi bir mezhebe dayalı değildir. İsteyen herkes Silva Network e üye olabilir ve sınırsız kazanç elde edebilir.  Silva Network e üye olabilmek için 18 yaşından büyük olmanız ve T.C. vatandaşı olmanız yeterlidir. Eğer T.C. vatandaşı değilseniz, T.C. Kimlik Numarası yerine geçen Kimlik numaranız ile üye olabilirsiniz.

  Silva Network e üye olabilmek için; Ad Soyad, T.C. Kimlik Numarası, Doğum Tarihi (Gün-Ay-Yıl), Telefon Numarası, E-Posta Adresi ve Adres bilgilerinizin olması yeterlidir. Verdiğiniz bilgiler doğru olması koşulunda kayıt işleminiz başarılı bir şekilde gerçekleştirilecek ve giriş bilgileriniz vermiş olduğunuz telefon numaranıza ve E-Posta adresinize gönderilecektir. 

  İster ev hanımı olun, ister öğrenci olun, ister çalışan veya işveren olun. Silva Network e üye olarak ürünleri indirimli satın alabilir, haftalık ve aylık hediyelerimizden yararlanabilir, isterseniz alt üye yaparak ekip primlerinden kazanabilirsiniz. 

  Sizi de Silva Network e ücretsiz olarak üye olmaya davet ediyoruz. Lütfen sitemizde bulunan iletişim araçlarından biri ile bize ulaşın. En kısa zamanda sizi arayalım ve sizlere yardımcı olalım. 

  Silva Network e Nasıl Üye Olunur?

  Silva Network e üye olmanın birden çok yolu vardır. Öncelikle şirketin resmi web adresinden üyelik formunu doldurabilir ve şirketin size bir sponsor atanmasını isteyebilirsiniz. İkinci olarak bir sponsor belirleyip sponsorunuzdan sizi üye yapmasını isteyebilirsiniz ya da sponsorunuzun size vereceği üye referans linki ile kendiniz formu doldurarak üye olabilirsiniz. 

  SİLVA YA ÜCRETSİZ ÜYE OLARAK SİLVA ÜRÜNLERİNİ %25 İNDİRİMLİ ALABİLİRSİNİZ

                           HEMEN ÜCRETSİZ ÜYE OL

  Silva Network Üyelik Avantajları Nelerdir?

  Silva Network e üye olduğunuzda ürünleri %25 indirimli olarak satın alabilirsiniz.

  Üyeliğinizin ilk ayında 100 SP sipariş verdiğinizde  Hoşgeldin Hediyelerinden faydalanabilirsiniz. 

  Aynı zamanda haftalık ve aylık olarak sürekli değişen hediye kampanyalarından yararlanabilir, bu kazanmış olduğunuz hediyeleri de satarak kazancınıza kazanç katabilirsiniz.

  Silva Network Üyelik Ücreti Var mı?

  Silva Network e üye olmak ücretsizdir. Aynı zamanda sistem destek bedeli, üye aidat bedeli, hizmet bedeli ya da buna benzer herhangi bir ad altında bir bedel ödeme yoktur. 

  Silva Network başka firmalar ile karşılaştırılmayacak kadar farklar vardır. Silva Network satış temsilcilerinin 1 kuruş dahi hakları yenmez aksine temsilcilerin daha çok kazanması için çaba gösterilir. 

  Silva Network ile siz de para kazanmaya hazırmısınız? Öyleyse Silva Network ile Nasıl Para Kazanabilirim? başlıklı yazımızı mutlaka inceleyin. 

  Silva Nedir?

  Silva Network Firması, 2007 yılında %100 Yerli sermaye ile kurulmuş, Türkiye’de Network Marketing sektöründe faaliyet gösteren firmalar arasında aile bağları en güçlü şirkettir. 

  Network Marketing (Doğrudan Pazarlama) sektörüne başlamadan önce 20 yıl boyunca kumaş üretimi yaparak Dünya’nın bir çok ülkesine ihracat yapan köklü bir geçmişe sahip firmadır.

  Türkiye’de mikrofiber bezlerinin ilk üreticisi olan firma, kumaş sektöründeki deneyimini Network Marketing e taşımıştır. 

  Mikrofiber ürünlerinin üretiminde kullandığı nano teknoloji ile Türkiye’de 1 numaralı, Dünya’da ise 4. sırada yer almaktadır.

  Neden Silva?

  Aşağıda maddeler halinde yazdığımız gibi Silva ‘ya üye olmak için bir çok sebebiniz bulunmaktadır. 

  • SilvaNetwork e üye olmak ücretsizdir. Ayrıca aylık ya da yıllık üyelik aidat ücreti yoktur.
  • Sipariş verme ya da satış yapma zorunluluğunuz yoktur, sipariş vermeyince üyeliğiniz silinmez.
  • Kaliteli ve eşsiz  ürünleri %25 indirimli olarak satın alabilirsiniz.
  • %100 yerli sermaye ile kurulmuş Silva ürünleri ni kullanarak milli sermayeye destekte bulunursunuz.
  • Hiçbir risk almadan kendi işinizin sahibi olabilir, minimum sermaye ile ek gelir elde edebilirsiniz.
  • Çevre dostu ve doğal ürünler kullanarak hem kendi sağlığınızı hem de çevrenizdeki kişilerin sağlığını tehlikeye sokmazsınız.
  • Alt üye yaparak oluşturacağınız ekibiniz ile sınırsız kazanç elde edebilirsiniz.
  • Her evin ihtiyacı olan sılva ürünleri ile satış yapmanız kolaylaşır. 
  • Ürünlerin kalitesi ve ürünlere olan güven sayesinde satışlarınız kolaylaşır.
  • Gerek sosyal medyadan gerekse çevrenizden yapacağınız alt üyeler ile birlikte büyük bir aileye sahip olursunuz, dolayısıyla sosyal çevreniz genişler.
  SİZDEN GELEN MESAJLAR

  İlk önce kendi ihtiyaçlarımı almak için üye oldum fakat sonrasında satış yaparak kazanç elde edebileceğimi öğrendim. Teşekkürler Silva.

  Ayşe Tezcan
  5/5

  Yıllardır Network Marketing işi yapmama rağmen Silva da kazandığımı kazanamadım. Öncelikle Silva Marketing firmasına ve sonrasında bana her zaman destekte bulunan Efsane Team ekibine çok teşekkür ederim

  Sevgi Öztürk
  5/5

  Çok kısa süre öncesinde komşumdan görerek Silva Mop 3’lü seti öğrendim ve sonrasında sizler ile tanıştım. Sayenizde hem kendi ihtiyaçlarımı çok ucuza alıyorum hem de arkadaşlarıma satarak ufak da olsa karım oluyor.

  Duygu Çetin
  5/5

  Silva Network Marketing
  Kazanç Planı

  Silva Kazanç Planı ile sınırsız kazanç elde edebilir, hayallerinizdeki yaşam standartına ulaşabilirsiniz. Silva Kazanç Tablosu nu incelemek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

  Silva Network Marketing
  Ürünleri

  Birbirinden sağlıklı ve kullanışlı Silva ürünleri hakkında bilgi almak ve Silva Helal mi? sorusuna yanıt arıyorsanız aşağıdaki butonu tıklayın. Silva ürünleri hakkında aradığınız herşeyi bulabilirsiniz.

  ABONE OL

  Bize Ulaşın

  Silva Üyelik